Holdtilmelding
Sportsgren
Køn
Årgang
B - Motionist - baneleje Sønderholm Mandag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
B - Motionist - baneleje Frejlev hal 2 Mandag 20 -21
20:00 - 21:00
Badminton
H - TSV U15 Piger (årgang 2007/2008)
Årgang: 2008 - 2007
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U17 Piger (årgang 2005/2006)
Årgang: 2006 - 2005
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U19 drenge (årgang 2003/2004)
Håndbold
Drenge/mænd
H - TSV U19 piger (årgang 2003/2004)
Årgang: 2004 - 2003
Håndbold
Piger/kvinder
H - U13 Piger (årgang 2009/2010)
Årgang: 2010 - 2009
Håndbold
Piger/kvinder
H - U9/U10/U11 Piger (årgang 2011/2012/2013)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Piger/kvinder
H - U9/U10/U11 drenge (årgang 2011/12/13)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Drenge/mænd
B - Motionist - baneleje Frejlev hal 2 Tirsdag 19-20
19:00 - 20:00
Badminton
B - Motionist - baneleje Frejlev hal 2 Tirsdag 20-21
20:00 - 21:00
Badminton
B - Motionist - baneleje Sønderholm Tirsdag 20-21
20:00 - 21:00
Badminton
B - Ungsenior
20:00 - 22:00
Badminton
H - TSV U15 Piger (årgang 2007/2008)
Årgang: 2008 - 2007
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U15 drenge (årgang 2007/2008/2009)
Årgang: 2009 - 2007
Håndbold
Drenge/mænd
H - TSV U17 Piger (årgang 2005/2006)
Årgang: 2006 - 2005
Håndbold
Piger/kvinder
H - U6 mix (årgang 2016)
Årgang: 2016
Håndbold
Alle køn
H - U7/U8 mix (årgang 2014/2015)
Årgang: 2015 - 2014
Håndbold
Alle køn
B - Ungdom. tidlig onsdag og torsdagshold
16:00 - 17:30
Badminton
B - Ungdom let øvet, sen onsdags, og torsdagshold
17:30 - 19:30
Badminton
H - Dame senior
Håndbold
Piger/kvinder
H - Herre senior
Håndbold
Drenge/mænd
H - TSV U19 piger (årgang 2003/2004)
Årgang: 2004 - 2003
Håndbold
Piger/kvinder
H - U13 Piger (årgang 2009/2010)
Årgang: 2010 - 2009
Håndbold
Piger/kvinder
H - U9/U10/U11 Piger (årgang 2011/2012/2013)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Piger/kvinder
B - Ungdom. tidlig onsdag og torsdagshold
16:00 - 17:30
Badminton
B - Ungdom let øvet, sen onsdags, og torsdagshold
17:30 - 19:30
Badminton
B - Motionist - baneleje Sønderholm Torsdag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
H - TSV U15 Piger (årgang 2007/2008)
Årgang: 2008 - 2007
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U15 drenge (årgang 2007/2008/2009)
Årgang: 2009 - 2007
Håndbold
Drenge/mænd
H - U9/U10/U11 drenge (årgang 2011/12/13)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Drenge/mænd
Fredagstræning 2022 U11-U12
Få pladser
16:45 - 18:00
Årgang: 2011 - 2012
Fodbold
Alle køn
Fredagstræning 2022 U12/U14/U15 Piger
16:45 - 18:00
Årgang: 2008 - 2011
Fodbold
Piger/kvinder
Fredagstræning 2022 U13-U14
16:45 - 18:00
Årgang: 2009 - 2010
Fodbold
Alle køn
Fredagstræning 2022 U9-U10
16:45 - 18:00
Årgang: 2013 - 2014
Fodbold
Alle køn
B - Motionist - baneleje hal 1 Frejlev Fredag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
B - Motionist - baneleje hal 1 Frejlev Fredag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
H - Trille Trolle (årgang 2017- og yngre, 2-5 årige)
Årgang: 2017
Håndbold
Alle køn
B - Ungdom, miniton
10:00 - 11:00
Badminton
UniCykler
Cykling
B - Veteran m. kort
Badminton
B - trænere, ledere og frivillige
Badminton
F - Aktivitetsudvalg
Anden sportsgren
Damesenior
Fodbold
RIFs De Yngste (4-5 år)
Fodbold
Drenge årgang 2006
Fodbold
Drenge årgang 2007
Fodbold
Drenge årgang 2008
Fodbold
Drenge årgang 2009
Fodbold
Drenge årgang 2010
Fodbold
Drenge årgang 2011
Fodbold
Drenge årgang 2012
Fodbold
F - E-Sport - Frivillige
Anden sportsgren
F - Esport
Esport
F - Frivillige
Anden sportsgren
Herre Senior Serie 1
Fodbold
Herre Senior Serie 4
Fodbold
Mix årgang 2013
Fodbold
Mix årgang 2014
Fodbold
Mix årgang 2015
Fodbold
Mix årgang 2016
Fodbold
Mix årgang 2017
Fodbold
Motionister
Fodbold
F - Målmandstræning
Fodbold
F - Old Boys
Fodbold
Old Boys
Fodbold
F - Old Boys Futsal
Fodbold
Piger årgang 06/07/08
Fodbold
Piger årgang 2009/2010
Fodbold
Piger årgang 2011/2012
Fodbold
F - Sportsudvalg
Fodbold
Floorball - Frivillige
Anden sportsgren
Floorball - Junior
Floorball
Floorball - Senior
Floorball
Fodboldskoleudvalg
Anden sportsgren
Frejlev i bevægelse
Anden sportsgren
G - CrossGym Junior
Gymnastik
G - Crossgym Mandag
Gymnastik
G - CrossGym Onsdag
Gymnastik
G - Dance fitness
Gymnastik
G - Dans
Gymnastik
G - Forældre-barn Frejlev
Gymnastik
G - Forældre-barn Sønderholm
Gymnastik
G - Poweryoga
Gymnastik
G - Sjip
Gymnastik
G - Spilopperne
Gymnastik
G - Spring 0
Gymnastik
G - Spring 1
Gymnastik
G - Spring 2
Gymnastik
G - Spring Sønderholm
Gymnastik
G - Yoga
Gymnastik
H - Frivillige
Anden sportsgren
H - Hummel Cup Kristiansand 2022
Håndbold
H - Hummel Cup Kristiansand 2022 Træner
Håndbold
H - Koordineringsgruppe
Håndbold
H - Testgruppe
Håndbold
H-Bestilling af klubtrøje RIF håndbold
Håndbold
H-Luksusbaby & Nadias Sandwich Håndboldskole
Håndbold
H-Tøj Luksusbaby & Nadias Sandwich Håndboldskole
Håndbold
Hjælper til Nibe Festival
Amerikansk fodbold
RIF - Cafe RIF - Cafeudvalg
Anden sportsgren
RIF - Cafe RIF - Seniorteamet
Anden sportsgren
RIF - Cafe RIF - nøglebærere
Anden sportsgren
RIF - Driftsudvalg - Stadion
Anden sportsgren
RIF - Facilitetsudvalg
Anden sportsgren
RIF - Fundraising udvalg
Anden sportsgren
RIF - Kommunikationsudvalg
Anden sportsgren
RIF - Kunstgræsbaneudvalg
Anden sportsgren
RIF - Nøglebærer
Anden sportsgren
RIF - Revisor
Anden sportsgren
RIF - Sponsorudvalg
Anden sportsgren
RIF - Stadionudvalget
Anden sportsgren
RIF - Ungerådet
Anden sportsgren
RIF Eventudvalg
Anden sportsgren
Skydning - Frivillige
Anden sportsgren
Skydning barn/junior
Skydning
Skydning senior
Skydning
Skytter - Bestyrelsen
Skydning
Mandag
B - Motionist - baneleje Sønderholm Mandag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
B - Motionist - baneleje Frejlev hal 2 Mandag 20 -21
20:00 - 21:00
Badminton
H - TSV U15 Piger (årgang 2007/2008)
Årgang: 2008 - 2007
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U17 Piger (årgang 2005/2006)
Årgang: 2006 - 2005
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U19 drenge (årgang 2003/2004)
Håndbold
Drenge/mænd
H - TSV U19 piger (årgang 2003/2004)
Årgang: 2004 - 2003
Håndbold
Piger/kvinder
H - U13 Piger (årgang 2009/2010)
Årgang: 2010 - 2009
Håndbold
Piger/kvinder
H - U9/U10/U11 Piger (årgang 2011/2012/2013)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Piger/kvinder
H - U9/U10/U11 drenge (årgang 2011/12/13)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Drenge/mænd
Tirsdag
B - Motionist - baneleje Frejlev hal 2 Tirsdag 19-20
19:00 - 20:00
Badminton
B - Motionist - baneleje Frejlev hal 2 Tirsdag 20-21
20:00 - 21:00
Badminton
B - Motionist - baneleje Sønderholm Tirsdag 20-21
20:00 - 21:00
Badminton
B - Ungsenior
20:00 - 22:00
Badminton
H - TSV U15 Piger (årgang 2007/2008)
Årgang: 2008 - 2007
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U15 drenge (årgang 2007/2008/2009)
Årgang: 2009 - 2007
Håndbold
Drenge/mænd
H - TSV U17 Piger (årgang 2005/2006)
Årgang: 2006 - 2005
Håndbold
Piger/kvinder
H - U6 mix (årgang 2016)
Årgang: 2016
Håndbold
Alle køn
H - U7/U8 mix (årgang 2014/2015)
Årgang: 2015 - 2014
Håndbold
Alle køn
Onsdag
B - Ungdom. tidlig onsdag og torsdagshold
16:00 - 17:30
Badminton
B - Ungdom let øvet, sen onsdags, og torsdagshold
17:30 - 19:30
Badminton
H - Dame senior
Håndbold
Piger/kvinder
H - Herre senior
Håndbold
Drenge/mænd
H - TSV U19 piger (årgang 2003/2004)
Årgang: 2004 - 2003
Håndbold
Piger/kvinder
H - U13 Piger (årgang 2009/2010)
Årgang: 2010 - 2009
Håndbold
Piger/kvinder
H - U9/U10/U11 Piger (årgang 2011/2012/2013)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Piger/kvinder
Torsdag
B - Ungdom. tidlig onsdag og torsdagshold
16:00 - 17:30
Badminton
B - Ungdom let øvet, sen onsdags, og torsdagshold
17:30 - 19:30
Badminton
B - Motionist - baneleje Sønderholm Torsdag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
H - TSV U15 Piger (årgang 2007/2008)
Årgang: 2008 - 2007
Håndbold
Piger/kvinder
H - TSV U15 drenge (årgang 2007/2008/2009)
Årgang: 2009 - 2007
Håndbold
Drenge/mænd
H - U9/U10/U11 drenge (årgang 2011/12/13)
Årgang: 2013 - 2011
Håndbold
Drenge/mænd
Fredag
Fredagstræning 2022 U11-U12
Få pladser
16:45 - 18:00
Årgang: 2011 - 2012
Fodbold
Alle køn
Fredagstræning 2022 U12/U14/U15 Piger
16:45 - 18:00
Årgang: 2008 - 2011
Fodbold
Piger/kvinder
Fredagstræning 2022 U13-U14
16:45 - 18:00
Årgang: 2009 - 2010
Fodbold
Alle køn
Fredagstræning 2022 U9-U10
16:45 - 18:00
Årgang: 2013 - 2014
Fodbold
Alle køn
B - Motionist - baneleje hal 1 Frejlev Fredag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
B - Motionist - baneleje hal 1 Frejlev Fredag 18-20
18:00 - 20:00
Badminton
H - Trille Trolle (årgang 2017- og yngre, 2-5 årige)
Årgang: 2017
Håndbold
Alle køn
Lørdag
B - Ungdom, miniton
10:00 - 11:00
Badminton
Søndag
UniCykler
Cykling
Øvrige
B - Veteran m. kort
Badminton
B - trænere, ledere og frivillige
Badminton
F - Aktivitetsudvalg
Anden sportsgren
Damesenior
Fodbold
RIFs De Yngste (4-5 år)
Fodbold
Drenge årgang 2006
Fodbold
Drenge årgang 2007
Fodbold
Drenge årgang 2008
Fodbold
Drenge årgang 2009
Fodbold
Drenge årgang 2010
Fodbold
Drenge årgang 2011
Fodbold
Drenge årgang 2012
Fodbold
F - E-Sport - Frivillige
Anden sportsgren
F - Esport
Esport
F - Frivillige
Anden sportsgren
Herre Senior Serie 1
Fodbold
Herre Senior Serie 4
Fodbold
Mix årgang 2013
Fodbold
Mix årgang 2014
Fodbold
Mix årgang 2015
Fodbold
Mix årgang 2016
Fodbold
Mix årgang 2017
Fodbold
Motionister
Fodbold
F - Målmandstræning
Fodbold
F - Old Boys
Fodbold
Old Boys
Fodbold
F - Old Boys Futsal
Fodbold
Piger årgang 06/07/08
Fodbold
Piger årgang 2009/2010
Fodbold
Piger årgang 2011/2012
Fodbold
F - Sportsudvalg
Fodbold
Floorball - Frivillige
Anden sportsgren
Floorball - Junior
Floorball
Floorball - Senior
Floorball
Fodboldskoleudvalg
Anden sportsgren
Frejlev i bevægelse
Anden sportsgren
G - CrossGym Junior
Gymnastik
G - Crossgym Mandag
Gymnastik
G - CrossGym Onsdag
Gymnastik
G - Dance fitness
Gymnastik
G - Dans
Gymnastik
G - Forældre-barn Frejlev
Gymnastik
G - Forældre-barn Sønderholm
Gymnastik
G - Poweryoga
Gymnastik
G - Sjip
Gymnastik
G - Spilopperne
Gymnastik
G - Spring 0
Gymnastik
G - Spring 1
Gymnastik
G - Spring 2
Gymnastik
G - Spring Sønderholm
Gymnastik
G - Yoga
Gymnastik
H - Frivillige
Anden sportsgren
H - Hummel Cup Kristiansand 2022
Håndbold
H - Hummel Cup Kristiansand 2022 Træner
Håndbold
H - Koordineringsgruppe
Håndbold
H - Testgruppe
Håndbold
H-Bestilling af klubtrøje RIF håndbold
Håndbold
H-Luksusbaby & Nadias Sandwich Håndboldskole
Håndbold
H-Tøj Luksusbaby & Nadias Sandwich Håndboldskole
Håndbold
Hjælper til Nibe Festival
Amerikansk fodbold
RIF - Cafe RIF - Cafeudvalg
Anden sportsgren
RIF - Cafe RIF - Seniorteamet
Anden sportsgren
RIF - Cafe RIF - nøglebærere
Anden sportsgren
RIF - Driftsudvalg - Stadion
Anden sportsgren
RIF - Facilitetsudvalg
Anden sportsgren
RIF - Fundraising udvalg
Anden sportsgren
RIF - Kommunikationsudvalg
Anden sportsgren
RIF - Kunstgræsbaneudvalg
Anden sportsgren
RIF - Nøglebærer
Anden sportsgren
RIF - Revisor
Anden sportsgren
RIF - Sponsorudvalg
Anden sportsgren
RIF - Stadionudvalget
Anden sportsgren
RIF - Ungerådet
Anden sportsgren
RIF Eventudvalg
Anden sportsgren
Skydning - Frivillige
Anden sportsgren
Skydning barn/junior
Skydning
Skydning senior
Skydning
Skytter - Bestyrelsen
Skydning
W1siziisijiwmjivmtavmjyvbzy0ywvybjzsx0hvdmvkc3bvbnnvcmvyxze2mhg2mdaucg5nil1d?sha=95f2bdeb5654d5bd